Ünnepi szentmise

b_150_100_16777215_00_images_plakt250-1.jpg

Kedves Testvérek! Mint azt már sokan tudjátok 2020-ban ünnepli templomunk felszentelésének 250 éves jubileumát! Több rendezvénnyel is készülünk e jeles évforduló megünneplésére.

Szeretnénk ugyanakkor a rendezvények mellett a lelki készületre is nagy hangsúlyt fektetni, hogy ne csak programok szervezésével, hanem közösségünkért végzett imádsággal és lelki megújulással is várjuk az ünnepet. Éppen ezért 9 hónapon keresztül havonta egy alkalommal meghívunk egy atyát, aki valamilyen formában kötődik egyházközségünkhöz vagy a Szent László tisztelethez, hogy imájával, a szentmise bemutatásával, tanításával és közös szentségimádással segítsen minket ebben az időszakban! Az első alkalommal Ft. Dr. Csizmadia István atya vezet minket a készület kezdetén! Szeretettel hívunk és várunk mindenkit, hiszen ez a templom nem csak egy épület Mezőkövesden immár 250 éve, hanem közösségünk lelki otthona is! Jöjjünk minél többen, imádkozzunk együtt egymásért, egyházközségünk mindent tagjáért!

 
  b_150_100_16777215_00_images_plakt250-1.jpg